Cenník Porotherm

Cenník Porotherm

Cenník Porotherm

Tehly Porotherm umožňujú dva alternatívne druhy murovania, pri ktorých vôbec nieje potrebné používať miešačku. Pri oboch možnostiach dostanete k samotnému materiálu aj spojovací materiál, ktorým je pena, alebo malta.

Prvým typom murovania je pena DRYFIX. Vyznačuje sa svojou ľahkou manipuláciou, nemusíte vôbec skladovať maltu a ušetríte obrovské množstvo času. Pri pene DRYFIX je možné ju používať do -5 stupňov celzia. Pri použití malty Porotherm Profi ušetríte miesto na stavenisko, maltu, ale taktiež aj čas.

Tehly Porotherm sa vyznačujú svojou pevnosťou v tlaku, objemovou stálosťou, nadštandardnou tepelnou izoláciu, vysokou životnosťou a samozrejme zárukou tepelnoizolačných vlastností. Dnes Vám stručne predstavíme cenové intervaly materiálu Porotherm.

Tehly Porotherm Profi sa pohybujú v cenovej relácii od 1,70 do 3,10 eura. Záleží samozrejme od mnoho faktorov, ktorými sú najmä typ, hmotnosť, prácnosť, a spotreba. Netreba zabudnúť ani počet tehál na jednej palete. Jedna paleta najčastejšie obsahuje 30 až 96 kusov materiálu.

Porotherm Akustik obsahuje v ponuke päť druhov tehál. Ich cena sa točí v rozmedzí od 1,76 € po 3,40 €. Znova je dôležité pozerať sa najmä na počet kusov na palete, na hmotnosť, a v neposlednom rade na pevnosť v tlaku.

Na trhu existujú taktiež Porotherm tehly malých formátov. Ich cena je značne menšia, keďže sa jedná v podstate o zdrobneliny klasických tehál. Pokiaľ natrafíme na dobre stavebníctvo, cenové rozpoloženie sa točí v intervale od 0,30 € po 0,73 €, čo je skutočne bezkonkurenčná cena.

Pokiaľ sa rozhodnete pre stavebný materiál Porotherm, určite budete s výberom maximálne spokojný. Kvalita je na obrovskej úrovni a cena vôbec nepatrí medzi najväčšie v stavebnom priemysle.

Máte otázky alebo skúsenosti o ktoré sa oplatí podeliť?:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>